Üdvözöljük weblapunkon
 

Üdvözöljük

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tárkány Község Önkormányzata és valamennyi polgára nevében tisztelettel és szeretettel köszöntöm Önt községünk honlapján. Megtisztelő számunkra, hogy a világhálón barangolva figyelmet szentel településünknek. Településünk csendes, nyugodt kisalföldi település, Komárom-Esztergom Megye nyugati területén fekszik a Bakony kapujában, patakvölgyekkel tagolt síkságon. Honlapunkon az itt élő emberek életét szeretnénk Önöknek bemutatni, azzal a nem titkolt céllal, hogy kedvet adjunk egy tárkányi kiránduláshoz. Jöjjenek el és ismerjék meg településünket személyesen is. Tekintsék meg a Római Katolikus Templomot, Plébániát, a Református Templomot, a felújított Kálváriát, Hősök terét, a Nepumuki Szent János szobrot és még sok más nevezetességét településünknek. Nagyon jó szórakozást és információszerzést kívánok Önnek honlapunkon, és remélem ha megkedvelte településünket személyesen is látogatást tesz településünkön.

 

Mészáros Tamásné
polgármester